• +90 212 210 13 68 - 69
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Ülke genelinde ve yurt dışındaki projelerde başarılı olabilmenin günümüz koşullarında ancak her çalışanı aktif bir şekilde üretime katma ve herkesin ürettiği kadar kazanması düşüncesi ile çalışmalarına başlayan firmamız, sektörde kurumsal olma mantığından yola çıkarak, çalışanların firması olması ilkesi ile temeli 2006 yılında Moskova'da atılmıştır. Daha sonra 2008 yılında Türkiye'de, 2011 Erbil'de ve 2013'de KKTC'de ofis açarak çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız gelişen Dünyadaki enerji, su ve yer altı kaynaklarından doğru yararlanılması, enerji sorunlarının giderilmesi, yaşam konforunun arttırılması, enerji üretimi ve dağıtımında ulusal ve uluslararası standartları dikkate alarak bize güvenen işverenler ve yatırımcılara; elektromekanik mühendislik hizmetlerinde tecrübeli ve yaşamsal olarak daha toplumsal düşünen ekipler ile hizmet etmektir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, Endüstri 4.0, Nesnelerin İnterneti (IOT), yapay zeka gibi değişen teknolojileri takip etmek ve hizmetleri verirken temel değerlerden sapmamak ilkeleri ile sektörün tanınan ve müşteri memnuniyetini öncelikleyen güvenilir firma olmak iddiasıyla yolumuza devam ediyoruz.

TFS Elektrik olarak birleşmenin yarattığı sinerji ile elektromekanik hizmetler konusunda en uygun çözümler sunmaya devam edeceğiz. Beraber çalıştığımız firmalara ve firma çalışanlarımıza teşekkür ediyor ve daha uzun seneler beraber çalışma umuduyla diyoruz.
© 2023 TFS Elektrik, Tüm Hakları Saklıdır.

Please publish modules in offcanvas position.